PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Co vylepsit na nasom webe?

» Návrat na prehľad tém

» Martin4   
Martin4
28.08.2017 20:54:59
Co vylepsit na nasom webe?

Caute surfisti, dajte mi nejake napady, ze co by ste radi privitali na nasom webe. Ake informacie, rubriky alebo funkcie vam chybaju? Co by ste chceli zmenit?


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 12     Stránky: / 2     Výpis:    
Martin4 Martin4   16.06.2020 o 08:54
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Ahoj, dakujem za podnet, burzu som precistil, su tam inzeraty iba od roku 2019. Vsetky starsie boli vymazane. :sunglasses:


Imrahil Imrahil   09.06.2020 o 22:29
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Nakoľko ma burza už vyše 1500 inzerátov, mala by byť triedená do kategorií: plaváky, plachty, rahná atď. Alebo aspoň by mal byť inzerát po 3 až 6 mesiacoch automaticky zmazaný. Podobne ako je to na stránke dailydose:
https://www.dailydose.de/private-kleinanzeigen/index.php

(diskusia je taktiež neprehľadná, ale neber to ako kritiku, len ako inšpiráciu...)


Martin4 Martin4   30.10.2017 o 08:31
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Zaujimave, musim pozriet ci sa da este nieco nastavit inak...


sade sade   29.10.2017 o 19:48
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Pri prihlaseni mito dava možnosť len uožiť heslo alebo neuložiť z prehliadaču firefox ,ine nič ,Zaujimave jeden dlhy prispevok zapisalo a tento zase nechcelo.


Martin4 Martin4   24.10.2017 o 14:16
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Cau Peto, to ze ta odhlasi nemusi byt priamo problem nasho webu. Je mozne ze nejaky server na ceste prerusi spojenie a potom ta odhlasi. Na stranke su nastavene cookies na prihlasenie po dobu 7 dni, takze prehliadac by si to mal pamatat. Daj vediet ze ci zaklikavas ''zapamatat'' pri prihlaseni. Dik.


sade sade   17.09.2017 o 01:00
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Prečo ked som prihlaseny a chcem pridať prispevok alebo inzerat a dlhši čas to pišem a chcem to poslať, tak napiše ,pristup zamietnuty.


Martin4 Martin4   13.09.2017 o 13:31
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Cau Peto, moznost editacie prispevkov bola pridana, skus ci to funguje tak ako ma... dikes.
Este urobim aj moznost editacie reakcii na prispevky.


petob petob   10.09.2017 o 08:39
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Pridat moznost editacie prispevkov


Martin4 Martin4   06.09.2017 o 09:45
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Ahoj Roman, zapol som moznost zvacsovania a zmensovania na mobilnom zariadeni. Vyskusaj teraz... a dik za reakciu... potrebujem spatnu vazbu :)


Roman Roman   06.09.2017 o 09:02
 
RE: Co vylepsit na nasom webe?

Prisposobit web mobilnym zariadeniam. Mam spravu, ze vraj nie je mozne dvomi prstami zvacsovat/zmensovat stranku na mobilnom zariadeni s androidom...


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou